Azerspace uydusu üzerinden yayın yapan İdman TV kanalının biss key şifresi 10 ocak 2020 tarihinden itibaren değişti. Sporseverlerin takip ettiği İdman TV kanalının yeni biss key şifresi aşağıdaki gibidir.

idman tv
idman tv logo

AZERSPACE 1 [ 46.0°E] Frekans Bilgileri
Frekans : 11175
Polarizasyon : H (Yatay)
Sembol oranı : 27500
FEC oranı :: 5/6 

İdman TV Uydu alıcısına (receiver) nasıl yüklenir?

İdman TV kanalını izleyebilmek için çanak antenin Türksat 4A uydusu yönünde ayarlı  olması gerekmektedir. Uydu cihazınızın kurulum menüsünden frekans ekle (transponder ekle, manuel kanal arama veya benzeri olabilir) bölümüne gelin.

Uydu adı kısmınını “AZERSPACE 1” olarak seçin. Daha sonra bir alt bölümde bulunan frekans kısmına 11175 sayısını girin. Polarizasyon kısmını H – Yatay seçin. Sembol kısmına ise 27500 sayısını girin. FEC değerini bir çok uydu cihazı otomatik seçmektedir. FEC değerini değiştirmeyebilirsiniz. FEC değerini değiştirmek isterseniz İdman TV kanalının FEC oranı 5/6’dır.

Bütün frekans bilgileri doğru girildikten sonra arama tuşuna basarak İdman TV kanalını uydu cihazına ekleyebilirsiniz.

İdman TV Smart Televizyonlara nasıl eklenir?

Samsung Smart TV için Tıklayın

Vestel Smart TV için Tıklayın

İdman TV Yeni Biss key şifresi

BISS : 10 01 10 21 10 01 70 81

İdman TV 2021 Biss Key Şifresi

İdman TV 2021 Biss Key Şifresi” üzerine 2 düşünce

 • 6 Haziran 2020, 16:39
  Kalıcı bağlantı

  S.a.Arkadaslar monoblock lnb ile Azersattan İdman tv yi biss keyini girerek izleyemiyorum nedense.İnternetten de sorguladı Sid leri ordakiler gibi de değiştirerek tp yi tekrar tekrar silip yeniden yükleyerek malum Dha Feed yayını yok artık hani orayada aynı isim ve keyleri yazarak iki kanal arası gel git yaparakta açılabiliyordu ama bu defa yeni bir cihaz Botech Nero 2 aldım naptıysam açmıyor.Listedeki isimle Bissteki isimler ve frekans nolar falan aynı giriyorum ama lütfen yardımcı olabilen birileri olursa çok memnun olurum ve şimdiden de çok teşekkür ederim..

  Cevapla
  • 20 Eylül 2020, 19:36
   Kalıcı bağlantı

   Aynı dertten muzdarip olan bir kişi de benim,şifre ne yaptıysam olmuyor, olmuyor

   Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.