Türkiye’de Spor Toto Süper Lig maçları ücretli olarak izlenmektedir. Fakat başka ülkelerin yabancı spor kanalları Spor Toto Süper Lig maçlarını ücretsiz bir şekilde seyircilerine sunmaktadır. Yabancı spor kanalları Spor Toto Süper Lig maçlarının yanı sıra; Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa ligiPremier Lig, İspanya La Liga, Almanya Bundesliga maçlarını canlı ve şifresiz olarak yayımlamaktadırlar.

ligler
ligler

Süper lig maçlarını şifresiz veren yabancı kanallar

CBC Sport TV

Yeni sezonda haftada 2 Spor Toto Süper Lig maçını şifresiz olarak yayınlayacak. Frekans bilgileri için tıkla.

Digisport

İspanya, İtalya, Fransa, Romanya, İngiltere liglerinin dışında Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa ligi maçlarını da yayınlıyor. Bu sezon Süper Lig maçlarını yayınlamak için çalışmalarına başladı.

Uydu : Eutelsat 9A 9E
Frekans : 12073
Polarizasyon : Dikey (V)
Sembol oranı: 27.500
FEC oranı: 3/4

Rahe Farda TV

İspanya, İtalya, Fransa, Romanya, İngiltere liglerinin dışında Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa ligi maçlarını da yayınlıyor. Ayrıca, Spor Toto Süper Lig derbi maçlarını da yayınlıyorlar.

Uydu : Türksat
Frekans : 12447
Polarizasyon : Yatay (H)
Sembol oranı: 2400
FEC oranı: 3/4

1 TV Georgia

Premier Lig, Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi maçlarını şifresiz veriyor. Kanal ayrıca Real Madrid-Barcelona gibi dünya derbilerini de şifresiz olarak seyircilerine sunmaktadır. Süper Lig maçlarını yayınlamak için harekete geçtiler. Frekans bilgileri için tıkla.

İdman TV

İspanya, İtalya, Fransa, Romanya, İngiltere liglerinin dışında Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa ligi maçlarını da yayınlıyor. Kanal ayrıca, Fenerbahçe – Galatasaray, Beşiktaş – Fenerbahçe ve Galatasaray – Beşiktaş derbi maçlarını yayınlıyor.

Uydu : Azerspace 1  46°E
Frekans : 11175
Polarizasyon : Yatay (H)
Sembol oranı: 27500
FEC oranı: 5/6

Uydu : Azerspace 1  46°E
Frekans : 11492
Polarizasyon : Yatay (H)
Sembol oranı: 30000
FEC oranı: 3/4

Süper Lig maçlarını şifresiz yayınlayan kanallar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.